Hotel-jedné hrůzné noci! část 2.

20. srpna 2012 v 16:56 | Aikomi-chan |  *Povídky*
Po extra dlouhé době (pro mě).. sem konečně zpátky ve svém ehm bordelu(pokoji).. Byla to celkem nuda táákže sem u tetky psala povídku když byli všichni ožralý :DDDDD Cesta zpět stála na hovno! Hoďku a půl v autě.. horko jak prase .. já zaskládaná batohama, spacákama, cukrovím a rybou! :D Jj.. koupili sme si další rybičku.. :DD Děláme totiž japonskou zahradu.. no děláme už ji skoro máme.. a doma to samí.. :D Zase sem naše navedla na úžasné japonsko! :D A zjistila sem že moje příbuzná ve Výklekách( největší prdel světa) se čumí na Naruta.. :D To byl celkem šok.. páč jí je 20 :DD No to jedno.. :D Tu je ta ryba co jsme koupili.. Made in Japan:D
PS:na obrázku není naše.. ještě sem ji nestihla nafotit..


Tak a tady je ta slíbená povídka :DDDD


Další část.. :D Nechcu říkat všechno co tam bude ale nebude .. ale jen tak naokraj.. ael bude tak ta erotická chvilka :DDD A nemyslete si že sem zvrhlík protože jsem.. že Furiku-chan :DDD Jsme Ero-seninovy potomci :DDDDDD Ano, ano.. vy ostatní jste lidi! :D
Hotel-Jedné hrůzné noci! 2.část


Odemkl jsem dveře a nestačil jsem zírat!.. Pokoj byl úžasný ..uprostřed stála obrovská postel.. kolem krásný nábytek, malý bar, konferenční stolek..atd.. Hinata se ke mně přitulila.. Já ji vzal do náručí a odnesl ji přes práh do pokoje.. Nohou jsem zabouchl dveře aby Sasuke se Sakurou nečuměli na naše.. ehm .. No prostě aby nečuměli.. Odnesl jsem Hinatu na postel.. a šel zamknout..
Bude to noc století.. Pomyslel jsem si.. a věděl že to tak bude cítit mnoho párů..
Hinata se uvelebila na posteli..
" Hinato.. nevadilo by ti kdybych šel ještě do koupelny.." musel jsem se trochu připravit..!
"Vrať se brzy zlato.." Ona je tak roztomilá!!Pomysel jsem si
Šel jsem do koupelny a zevřel za sebou dveře … byl jsem krapet nervózní.. Podíval jsem se na sebe do zrcadla.. vypadal jsem jako vždycky.. …Blonďaté špičaté vlasy po tátovi.. kulatý obličej po mámě.. Sundal jsem si sako a košili.. Od té doby co chodím kayždý den na mise jsem zesílil.. svaly se mi zvíraznili.. Už jsem dokonce neměl ten "pivní" pupek od rámenu.. Pořád jsem se prohlížel. Pak jsem si vytáhl kathoty a podíval se na toho dole.. Byl celkem aktivní takže to dneska nemusí být taková hrůza… Sedl jsem si na hajzl.. a čuměl do země ..
"Áhh" slyšel jsem někoho oddychnout.. Prohledal jsem malou ale útulnou koupelnu ale nikoho jsem neslyšel.. škvírkou ve dveřích sem nakoukl zpátky do ložnice… Doufal jsem že Hinata nezačala beze mě.. Ne.. Nebyla to ona.. četla si nějaký časopis Pro Ženy.. Díky mému ostrému zraku jsem viděl že si četla Pestrý svět! ..
Dveře jsem zase zavřel.. Znovu o oddychnutí.. Vycházelo od zrcadla.. Pomalu jsem zrcadlo nadzvedl.. a sundal ho.. byla tak díra.. za ní bylo nějaké dřevo..zlehka jsem zaklepal.. dřevo se pohnulo.. strčil jsem do toho malého tunelu hlavu..
Něco se tam pohnulo.. Docela mě překvapilo koho tam vidím..
"Sasuke??" co to? Jak ses sem kurva dostal?? Řekl jsem…
"Naruto?? Co děláš v našem pokoji??" chtěl vědět Sasuke-můj úchylný bratr..
" Ve vašem pokoji? Jak to myslíš?" nechápal jsem
" No to je jedno… Jak to že nejsi s Hinatou?" chtěl vědět..
" Popravně… musím se trochu připravit a ty?" optal jsem se ho…
" Taky.. No.. Nevím.. necítím se nějak dobře.. Sakura je dnes nějak extra nadržená.. nechci to říkat ale celkem se toho bojím.." přiznal se..
" Jo .. dobře Tě chápu.. taky sem trochu nervózní a to je teprve 22:30 !!" Byl jsem trochu rád za to že nejsem v těhle problémech sám… Chvilku jsme na hajzlu ještě drbali a pak šli k naším ženuškám..
Mezitím u Sakury a Sasukeho..
Sasuke a Sakura byli hodně zabraní do své ehm.. intimní chvilky.. Sasuke seděl na posteli a Sakura už měla ruce jeho chloubu.. Sasuke si to se svým vzdycháním evidentně užíval.. Sakura přimhouřila oči.. a začala jeho chloubu sát…
Sasuke vykřikl jak mu to bylo příjemné .. Sakura se do toho nějak zažrala..
"Jááááw!! Sasuke vykřikl.. tentokrát to nebylo slastné ale bolestivé… Na zem spadlo pár kapek krve a narůžovělý konec mužského přirození.. Sakura se přestala ovládat a Sasukemu jeho chloubu ukousla…
" Sakuro!! Ty si se zbláznila" Sasuke vzlykl a zebral svoji část ze země.. Zkoušel ho tam namáčknout, přilepit, vrazit.. chudáček.. nic nepomohlo! Sakura si oblízla prsty a zašťuřila se.. Sasuke nechápal… Okamžitě vrazil do koupelny a zamkl se..
Sedl si na hajzl.. toaleťákem si ho omotal aby z něj přestala téct krev a začal brečet..
U Naruta a Sakury
" Áhh.. Naruto. Ty si kanec jako vždycky.." ta slova mě těššila.. cítil jsem se jako Bůh!
" Hinata.." slastně jsme se oba dostali k vrcholu a vykřikli.. Věděl jsem že tahle noc bude úžasná.. nervozita ze mě spadla tak jako já dolů z postele.. Ležel jsem na zemi.. A sledoval něco nebo někoho pod postelí…
" Hééééééé???!!" zmateně jsem mžoural pod postel a div se nepočůral zděšením!!
" Co se stalo zlato?" udivila se Hinata…
" Ka-ka-ka-shi sensei?!" .. vstal jsem popadl prostěradlo ve kterém byla zamotaná Hinata a omotal si ho kolem těla.. Lehl jsem si na zem a tahal senseie z podpostele..
V hlavě se mi honili ( honili?- já dycky nemůžu z dvojslyslů :DDD) myšlenky co řeknu nebo udělám senseiovi.. Konečně jsem ho vytáhl.. Sensei zíral na Hinatu..
Mrkl jsem na ni a viděl že jsem že je na posteli celá nahá..
" Hinatoo" hodil jsem ji prostěradlo co sem měl na sobě.. Sensei znovu zíral .. ale tentokrát na mě.. začal jsem se trochu obávat o jeho orientaci..! Hinata mi hodila zpátky prostěradlo..
Chvilku jsme si ho přehazovali a pak jsem vyvedl Hinatu do koupelny a vzal si to prostěradlo..
Sáhl jsem po gatím od kombinéézy a vytáhl kunai..
" sensei.. co tu děláte?!" zeptal jsem se s trochu nakřáplým hlasem..
" Ehm.. no víš.. nikdo není na mé touhy stavěný.. tak no s Itachim jsem se vsadil… to Itachi!! Vážně.. Měl jsem sem dát odposlouchávadlo.." vysvětlil polopatě sensei.. Moc jsem mu nevěřil
" A jak jste se sem dostal..??!" chtěl jsem vědět..
" Podívej se pod postel" škádlivě na mě mrkl tím jedním očkem..Byla tam díra..prořezaná..
"Podívej Naruto.. vy s Hinatou do toho dycky vložíte tolik energie že byste zbořili celej hotel.. takže.. no chtěli vás poslouchat.. ti staří a Itachi.. a tak vznikla ta sázka!.." už jsem trochu chápal a celkem i věřil..Ale stejně.. to sem kurva tak dobrej?
"Sensei .. vypadněte!" vyhodil jsem ho ven a zavolal Hinatu..
" Je mi z toho nějak na blití ! Jdu se najíst do baru.." řekl jsem jí.. natáhl na sebe župan a šel..
Vyšel jsem na chodbu.. A zavolal si výtah.. Přijel do minutky..
Doufám že nikoho nepotkám.. jsem jenom v županu. Jinak nahej…
Jel jsem celkem dlouho.. taky jsem byl až úplně nahoře.. Cink.. ozvalo se a výtah se otevřel..
Byl jsem v přízemí.. dole na recepci.. Šel jsem k baru.. Nikdo tam nebyl.. Zvrhlý sensei se asi někde zašívá..Nalil jsem si Wisky a chtěl se ožrat… nějak to furt nešlo..Nechtělo se mi na pokoj.. to co se stalo mě trochu rozhodilo.. vylezl jsem na podium ..
" Heh.. Heh.. Heh.." zvuky se ozívali někde v zákulisí. Potichu jsem tam došel a opatrně odhrnul závěs.. Tahle scénka co sem viděl m ani neudivila.. Lee a Gai tam provozovali orál.. jako vždy.. mladýho Leeho to dost bavilo..
Gai-sensei už byl celej rudej a ten jeho porost no radši no copment!
Vzal jsem to po schodech.. 10 pater.. no bezva .. Ale tak co času dost… než mi schladne.. Procházel jsem se jen tak po chodbách… Skoro u každých dveří se ozývali ty zvuky.. Tenhle večer se vypotřebujou snad všechny kondomi v recepci .. Zastavil jsem se u jedné komory..
Neozývalo se z ní Ach, nebo ještě přidej ale vzlykání.. Pomalu jsem otevřel dveře .. Udivilo mě koho tam vidím.. Byl skrečný na míse pro uklízečky.. přes klín měl přehozený zemák a pod ním kýbl.. hlavu svěšenou.. kaluž na zemi..


Pokráčo příště… :DDDD Snad to bylo lepší než první díl.. :DD Jako na začátku to měla bejt romantika a rozpsaná milostná scénka mezi Hin a Narutem a nakonec celej hotel souloží.. :DDD To sem neměla v plánu.. no ale budiž ! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Natsumi Natsumi | Web | 20. srpna 2012 v 18:47 | Reagovat

:-D perverzák Kakashi

2 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 20. srpna 2012 v 18:59 | Reagovat

jj..:D

3 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 7. září 2012 v 21:47 | Reagovat

..."to Itachi! " :DDD Klasika :DDDD Ty tvoje povídky..to je talent.. :D

4 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 7. září 2012 v 21:52 | Reagovat

:DD děkuju :))

5 Hikari - san Hikari - san | Web | 17. září 2012 v 14:12 | Reagovat

:DDD luxuss :D chudák sasuke... :D

6 Aikomi-chan Aikomi-chan | 17. září 2012 v 14:37 | Reagovat

Ooo Arigatou-gozaimasu! :D ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama