Hotel- jedné hrůzné noci!

14. srpna 2012 v 16:49 | Aikomi-chan |  *Povídky*
Hotel-jedné hrůzné noci!

Yosh! Další příběh je tu.. Bude to si kratší.. nebo já ještě nevím.. ale díli budou delší a budu je přidávat jen někdy za čas.. teď vůbec nemám čas.. !! Tak to pochopte prosím..! :D A já fakt neumím vymýšlet názvy povídek!!..:D Jo a bude to tak obecně .. Asi to bude z pohledu Naruta. A mě... neumím moc psát jako všeobecně.. Chystám se časem přidat i nějaké ty milostné ehm.. scénky.. Není to yaoi!!.. :DDD Naruto a ostatní 19+ ..Godaime něco přes 50..
PS: použila jsem jednu větu kterou mě inspirovala kámoška.. je to první věc kterou řekne Ino :DD
Mělo to být myšleno na mou svatbu :DDD


V Konoze ..v tom malém zapadákově se rozhodly postavit Grand Hotel…Godaime tak rozhodla aby se prý zvýšila návštěvnost a aby z toho získala prašulky na chlast.. Tou dobou seděla v kanceláři totiž věčně opilá.. chudák Shizune… Všichni skvělí ninjové a nějací ti bohatí občané byli zváni na takzvanou "kolaudačku" .. Pozvaní byli i členové Akatsuki kromě Tobiho.. který by celý večírek probrečel.. takže Sasori s Kakuzem museli zůstat doma a hrát si s ním … Slunce na obzoru už začalo klesat a Konoha byla ozářená tisíci světel.. Davy ninjů a občanů už začali proudit do skvělého Hotelu.. U vchodu stál Itachi s Kakashim.. vybírali totiž vstupné.. a svým Sharinganem kontrolovali příchozí jak mají obdařeno ve svých intimních partiích.. Perverzáci…
Když prošla Godaime.. oba na sebe mrkli a zamumlali něco ve smyslu " Tenhle večer bude hodně vostrej"..
U baru stál Jiraya.. míchal dobře udělané Mochito a začal vyřvávat že se otevírají sázky.. kdo bude víc opilej než Tsunade.. Pěkně si to od Tsunade slíznul.. Za chvíli už se válel pod barem s Mochitem na hlavě.. Tsunade na něm vítězně klečela s dlaněmi v pěst… Když dorazila známá parta týmu 10 Shikamaru, Ino a Chouji … vrhli se ke stolu s občerstvením.. Ino, která už před hotelem začala vyřvávat "sežeru vám všechny dorty!!" svoje slova splnila.. Zdálo se, že tenhle večer bude hodně zajímavý… Pro vysvětlenou Asuma si vyhulil mozek takže nemohl dorazit..
Já a Sasuke jsme se uvelebili u baru a začali si povídat o všem možném..
"Tak co Sasuke.. jak na tom jste se Sakurou-chan?" chtěl jsem vědět
"No asi tak co ty s Hinatou" řekl Sasuke s úšklebkem.. V noci se totiž nevyspal kvůli zvukům, které vycházeli z Narutova pokoje…(Bydleli se Sakurou hned vedle Naruta s Hin)
Trošku jsem se začervenal.. " Tak to je asi všechno ok"..podotkl jsem ..
"Hele už dorazili!" upozornil Sasuke.. Oba dva jsme se zvedli z baru se sklenkami v ruce a dívali se směrem ke vchodu.. První prošla Sakura měla dlouhé, uplé černé šaty s velkým výstřihem.. Sasuke zamumlal něco že to trošku přehnala a že ji musí mít pořád na očích.. Za Sakurou už šla Hinata.. (V téhle povídce jsou nejlepší kámošky)
Měla krátké rudé šaty a její černé vlasy jí splívali přes ramena.. Usmál jsem se a šel jim se Sasukem naproti.. Vzali jsme Konožanky kolem ramen a šli si sednout pod hlediště.. Hrála tam vyhlášená kapela.. Lee&Gai..
"WOW.. pořádně válej!!" Pochválila je Sakura-chan
" Jdem si zatančit?" nabídl se Sasuke…Sakura-chan přikývla a už se začali zvedat .. ale něco nás přerušilo.. Na jeviště se vymotal trošku zmatený Itachi.. všechen zvuk ustál..
"Dámy a pánové"zvolal.. "Dovolte mě vás přivítat na nejlepším večeru vašeho života" trošku přimhouřil oči.. Do očí mu svítil totiž silný reflektor.. " Prosím aby jste se usadili na svá místa..za chvíli totiž začne program." Všichni jak Itachi řekl se začali hemžit a hledali kam si sednout.. Díval jsem se na lidi.. Bylo tu hodně párů.. Většinou v mém věku .. Možná o pár let starší..
" Dovolte mi přivítat šéfa tohohle podniku.. Naši Godaime-sama"
Na jeviště se objevila malá Hokage na obrovských kramflících(podpatcích) .. Došla si na kobereček kde stál Itachi..Ale trošku o něj zakopla a aby neupadla zachytila se za Itachiho .. ten ztratil rovnováhu a spadl Hokage přímo .. no prostě víte kam.. Celým sálem se rozlehl smích…
" Ehm…, omlouvám se Godaime.." řekl smutně Itachi jako kdyby udělal nějakou špatnou věc.. A neudělal.. ? Jirayia za barem Itachimu trošku záviděl..
" Dost pytlovin." řekla zpříma Hokage.. "Vítám vás všechny na zahajovacím večírku .. Všichni zde přítomní mají možnost tu dnes přespat..ZADARMO!! Čísla pokojů si vyzvedněte u Kakashiho" prohlásila.." Nyní se vy mladí bavte, pijte, jezte .. Ino děkuji za sežrání všech dortů.. a dělejte věci vám příjemné.. Víte jak to myslím" zasmála se rozloučila a šla do zákulisí.
Pozn.autora: Ino nemám moc ráda tak sem ji v téhle povídce trošku zhodila…:D
Sálem se ozvalo tleskání… a jásání ohledně poslední věty.. Na jeviště zase vystoupil Itachi..
Dámy a pánové jak sem říkal máme tu první číslo dnešního večera..úžasnou zpěvačku.. Konan!!" Na jeviště přišla modrovlasá holka v černém plášti.. Zpívala podle mě celkem hezky.. Ale byla to zatím holá nuda.. Pánové v prvních řadách začali prohlašovat " Úžasná!!" "Tebe bych chtěl mít".. Ze zákulisí vyběhl nakvašený Pein.. chytil Konan do náručí.. a spěchal si ke Kakashimu pro klíč k pokoji.. Chudák Konan.. byla to strašně žárlivá scéna.. Když se jeviště vyklidilo vlítlo tam nějaké malé děcko..Strašně řvalo..Pobíhalo tam s dudlíkem v puse a řvalo na celé kolo..Byl to Tobi!!. Ze Zadních řad se ozvalo aby si ho už někdo konečně odnesl.. Na jeviště vyběhla pomatená Deidei.. čapla malého Tobi za nohu a vláčela ho pryč.. Itachi přišel už celý zmatený a na vysvětlenou tohoto zmatku všechno vysvětlil "Omlouvám se za rozruch ale po testech DNA se vysvětlilo že Deidara je ženská.. Už to bylo Dávno.. " Porodila v soukromí malého Tobiho.. Otec se zatím nezjistil .. myslím že šlo o sebevraždu když se dozvěděl že spal dříve s chlapem.." Všichni si oddechli.. No pak přišel Jiraiya a vyprávěl svoje nudné vtipy o ženských.. jak je šmíroval a jakou nejlepší zvolit taktiku.. Na konci svého výstupu do hlediště hodil pár kondomů a odešel..
"Jůůů..čepička.." ..Tobi byl strašně rád že dostal hračku hned si ji dal na hlavu ..
Sasuke ho natáhl a konstatoval.
"Potřebuju větší velikost.." Když si všiml že se na něj skoro každej dívá.. zaculil se.. Sakura si oddechla.. na vysvětlenou dodala " Potřebuje XXL velikost aby mu to šlo".. vyvalil jsem oči.. trošku mě znechutila ta představa..
"Dáte si někdo něco k pití?" Zeptal jsem se páč už jsem se trochu nudil..
"Mochito Naruto děkuju" řekla Hin..
"Hned to bude zlato.." políbil jsem ji na čelo a šel k baru za Jirayiou sensei..
"Jak se vede sensei?" pokoušel jsem se nějakou konverzaci.
"Ohh.. NAruto ty si tu taky? To je skvělé.." přikývl jsem.. Namíchal mi Mochito .. Byl ještě pořád trochu omámený z té rány od Hokage takže to bylo to marný.. Vzal jsem Mochito a šel za Hin..
Na jevišti zrovna žongloval Kisame s rybičkama.. a Zetsu nám udělal přednášku "Jak se správně starat o kytičky" .. byla to holá nuda.. Večer se už chýlil ke konci.. Na jeviště se vyhoupl Itachi..
" Takže dámy a pánové.. náš večer se už pomalu ale jistě blíží ke konci.. takže do postýlek děťátka.. a nezapomeňte se ještě pomodlit s Hidanem k našemu Bohu Jashinovi-sama…Dobrou" Itachi se rozloučil a přišel Hidánek.. Všiml jsem si že má novou kosu.. Hmm značka Husqarna .. dobrý výběr napadlo mě..
" Dobrý večer.. jak už jistě víte.. než ulehnete do postele se svými dámamy a někteří i s pánami .." mrkl na Leeho s Gaiem..
"Je dobré se pomodlit k našemu pánovi Jashinovi-sama.." všichni jsem tiskli ruce k sobě a opakovali po něm..
" Jashine náš.. jenž jsi v našich postelích , vyzíváme Tě až nám na dnešní noc nadělíš…to co nám nenadělíš jindy.. Dej nám pokojový klid a odpusť nám naše sklamání ve svých předchozích činech a odpusť našim neposedným pindíkům ale uveď nás v pokušení a zbav nás problému s erekcí...Neboď my jsme tvé děti" Dozněla poslední slova naší modlidby.. no nemyslete si .. jak Konoha není nadržená.. .. "Stůj nám" Dořekli jsme .. Otevřeli jsme oči ..Slavnostní otevření hotelu skončilo.. Bylo to celkem fajn.. ale nic moc…. Zvedli jsme se ze židlí a vydali jsme se ke Kakashi senseiovi..
Byl to krátký večer .. ale celá noc byla před námi.. Před Kakashim byla celkem dlouhá fronta.. Sasuke s Hinatou stáli za námi.. Před námi Shikamaru s Temari.. Ti dva se už konečně dali dohromady.. Kankurou jim sice pořád stál za zády a chránil starší sestřičku ale Gaara jim to přál a tak vzal Kankura k sobě dělali různé kraviny Písečňankám.. nechtějte vědět co!! Ohlédl jsem se ještě naposledy na jeviště.. a u mikrofonu už se ocucávali Gai s Leem.. FUJ! Dvě zelené šelmy se drželi v pevném obětí.. Myslím že jim bude stačit spát na jevišti..
"Naruto a Hinata.. vy máte pokoj č. 163 úplně nahoře" Když mi dával sensei klíče hodně se začervenal..
"Sasuke a Sakura vy máte č.164.. jen tak mezi náma Sasuke chtěl bych být na tvém místě.."
Sasuke se zatvářil že už senseiovi vrazí ale Sakura byla rychlejší…Zachvíli se válel pod stolem podobně jako Jiraiya.. Z Kakashiho se stal celkem prasák od té doby co ho to Itachi naučil se Sharinganem..Byli to nejlepší kámoši!
Otočil jsem se spátky k Hinatě.. Šli jsme k výtahu.. Už jsem mačkal 12 patro..ale Sasuke se Sakurou nás ještě odchytli.. tak jsme jeli 4..
Sasuke do mě trkl " Zase se nevyspím.. máme pokoj vedle vás".. řekl Sasuke
Sakura se k němu přitočila a zašeptala mu do ucha..
"Dneska se rozhodně nevyspíš a Narutem to nebude..!" uchechtla se Sakura a Sasuke vyvalil oči.. pak se usmál a věnoval jí dlouhý vášnivý polibek.. Jakmile skončili výtah cinknul a my byli v 12 patře..
Odemkl jsem dveře a nestačil jsem zírat!.. Pokoj byl úžasný ..prostřed stála obrovská postel.. kolem krásný nábytek,malý bar,konferenční stolek..atd.. Hinata se ke mně přitulila.. Já ji vzal do náručí a odnesl ji přes práh do pokoje.. Nohou jsem zabouchl dveře aby Sasuke se Sakurou nečuměli na naše.. ehm .. No prostě aby nečuměli.. Odnesl jsem Hinatu na postel.. a šel zamknout.. Bude to noc století.. Pomyslel jsem si.. a vědělže to tak bude cítit mnoho párů..
To be continued..

No.. doufám že to bylo lepší než ta první povídka..:DDD Ani tam nebylo moc yaoi.. jen ten Lee s Gaiem ale tak to byl neškodný pár.. Yaoi psát nebudu na to je expert Furiku-chan :) ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 14. srpna 2012 v 19:12 | Reagovat

modlidba byla geniální, celá povídka nese  už odzačátku úchylný nádech je fakt dobrá, btw přečti si moji reakci na blogu, jinak jsi užasná, fakt ti to jde... čekám se na popis pohlavního aktu :)

2 Furiku\Baka-chan♥ Furiku\Baka-chan♥ | 14. srpna 2012 v 19:17 | Reagovat

Hej pěkná povídka..:D dám ti ještě pár měnších instrukcí :D :D :D a jinak děkují..:) 8-O :D

3 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 14. srpna 2012 v 19:26 | Reagovat

Děkuju oto mi taky šlo !! A neboj popíšu to dopodrobna..nechtěla jsem to vybalit hned v první části .. to nejlepší ještě přijde.. .DD a jináč děkuju :)*

4 Natsumi Natsumi | Web | 20. srpna 2012 v 18:36 | Reagovat

Aikomi já z toho prostě nemůžu :D Směju se od začátku do konce jak retardovanej tuleň :-D Chudák Itachi :-D :-D

5 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 20. srpna 2012 v 18:44 | Reagovat

:DDDD  tak to je dobře! :D

6 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 7. září 2012 v 21:37 | Reagovat

První odstavec povídky totálně zabil. :DDDD Jak hodil Jiraya do hlediška pár kondomů to už jsem dead :DD A Hidanova modlitba naprosto skvělé.. jdu hned na další díl.

7 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 7. září 2012 v 21:40 | Reagovat

:DDD jůůů.. ^^  to potěší :))

8 Hikari - san Hikari - san | Web | 12. září 2012 v 16:09 | Reagovat

haha no to mě dostalo :D fakt luxus, smála jsem se u toho :D

9 Hikari - san Hikari - san | Web | 12. září 2012 v 16:12 | Reagovat

ale je škoda, že nepíšeš yaoi, já miluju yaoi !!! :DD ale tohle bylo taky super ;)

10 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 12. září 2012 v 16:28 | Reagovat

no jo..to píše Furiku-chan.. a já se nechci opičit.. takže píšu jenom tohle :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama