Hotel- jedné hrůzné noci! část 3.

25. srpna 2012 v 15:16 | Aikomi-chan |  *Povídky*
Hotel! Jedné hrůzné noci část 3.

Tááákže.. povídku jsem semka chtěla dát už včera ale nějak sem nestíhala takže je tu dneska! Furt jsem se k tomu furt nemohla dokopat takže tady je .. Stává se to zvrhlejší a zvrhlejší :DDDD :) A asi se to k tomu nehodí ale milovníci tvrdší hudby si to poslechněte! Papa Roach - Change or Die !!


Pomalu jsem otevřel dveře .. Udivilo mě koho tam vidím.. Byl skrčený na míse pro uklízečky.. přes klín měl přehozený zemák a pod ním kýbl.. hlavu svěšenou.. kaluž na zemi..
"Ehm.. Sasuke? Co to?!" Byl to Sasuke.. Vypadal příšerně .. tvář bledou jako jeho sperma..
Sasuke zvedl hlavu.. oči krvavě zaslzené.. zuby zatnuté. Přiklekl jsem si k němu a pohladil ho konejšivě po vlasech.
"Sasuke.. notak" Pomalu jsem mu chtěl oddělat zemák .. chytl jsem mu tak trochu do rozkroku ..v tom ale vykřikl..
"Ona .. Sakura.. no podívej se sám.." řekl nakonec a oddělal si hadr.. nabídl se mi pohled na Sasukeho ukousnutépřirození ..Vlastně jenom půlku.. Byl celý zarudlý až fialový! Z konce odkapávala krev.. Znetvořený pahýl!
"Och.. Sasuke ..chudáčku!" znovu se mu rozslzeli oči.. Fakt mi ho bylo líto..
"Sakura.. ta děvka! Jak mi to mohla udělat!?" nechápal Sasuke..
" Teď už nebudu moct soutěžit o nejmohutnější péro v konoze… Naruto .. pro příště si vítěz.. vyhrál si!" Chudák Sasuke.. Už 5 dostal cenu za nejmohutnější péro v Konoze ..
" Sasuke…" povzdychl jsem si.. ale byl jsem i trochu rád.. konečně vyhraju!..
"Naruto.. co mám dělat? Takhle nikam nemůžu jít! Musíš zavolat Godaime.. aby mi hho přišila..!" řekl Sasuke a vytáhl z mísi konec svého přirození..
Na nic jsem nečekal .. přikývl a vyrazil hledat pokoj Bábi Tsunade.. Vytvořil jsem hned několik klonů a poslal je po budově ..Já jsem se vydal po schodech nahoru.. V hlavě se mi honili myšlenky na Sasukeho a Sakuru.. úplně jsem si to představoval….Panebože..
Zabočil jsem do vlevo a zkoumal všechny pokoje.. Zachvíli už byla celá chodba plná lidí.. Vyrušil jsem je v jejich ehm práci.. Chtěli po mě vysvětlení..
Polopatě jsem jim vysvětlil co se stalo Sasukemu a že hledám bábi Tsunade.. celé 2 patro se rozeběhlo hledat Sasukeho.. Nemohli si nechat ujít ten vzácný "úkaz" … Řítil jsem se chodbou nahoru a probudil opět celé patro.. zamnou běželi lidi … celý stádo jen v ručníkách a omotaných prostěradlech kolem svých ehm partií ..
" Tsunade bachaann!!" Stovka mých klonů řvalo po celým hotelu.. byl to celkem hukot!
V téhle chodbě už jsem byl? Měl jsem v hlavě zmatek.. Zabočil jsem úzkou chodbou vpravo a dostal jsem se k požárnímu žebříku.. No co.. půjdu dolů než se sem nahrnou všichni.. Utíkal jsem dolů po požárním schodišti.. Sakra to bylo pater..Godaime.. kde si !! .. Doběhl jsem až dolů.. a otevřel dveře..
Byl jsem dole v hlavním sále.. Pořádně jsem se rozhlídl .. Nebyl tu nikdo.. Z podia se pořád ozívali zvuky dravých šelem..Zrušil jsem své klony abych dostal jejich zkušenosti.. nic.. nenašli ji.. Najednou se mi nohy rozhýbali sami od sebe.. šel jsem směrem ke kuchyni.. jediná místnost kde jsem ještě nebyl...
Opatrně jsem se skrčila a podíval se škvírou mezi pultem..Na zemi bylo vytrhaných pár bílích dlouhých vlasů nebo chlupů? .. popošel jsem a uviděl zelený plášť s nápisem "hráč". Zvedl jsem ho a šel dál.. Kuchyně byla prostorná a celkem dobře zařízená..
"Tsunade no Bachan??" zavolal jsem..
Naskytl se mi pohled na něco opravdu děsivého..
"Héééé? Ero senin?? Tsunade no baachan?? !!" Ti dva mezi pánvičkama, schovaní za ledničkou.. co dělali si už můžete domyslet sami ..
"Bože.. budete mít žáby!" vykřikl jsem.. ten pohled mě dost znechutil.. hodil jsem po nich plášť Godaime protože už dál jsem to nechtěl vidět..
" Naruto? Jak jsi mohl? Byli by to jen pulci.." nesouhlasil sensei
" Naruto.. co chceš?" obořila se na mě Hokage…
"Ehm…no Sasuke potřebuje lékařskou pomoc...jeho .. ehm pahýl je…" pomalu jsem to ze sebe soukal…
"Já nemůžu Naruto.. popálila jsem si ruku o plotýnku.." vysvětlila Tsunade a vrhla hnusný pohled na Jiraiyu jako by za to mohl že si popálila ruku.. no co vždyť byli v kuchyni ..
" Máte tu Sakuru!" vysvětlila…byla hodně zarudlá.. a těžce oddychovala… radši jsem je nechtěl rušit … a co by se stalo dál jsem ani nechtěl vědět natož vidět! Vycouval jsem a rychle vyběhl do horního patra.. Nahoře bylo hodně lidí .. ještě od toho rozruchu co sem vyvolal..
" Lidíí.. klíd, můžete se vrátit.. ehm Godaime sem už našel.." Pár ninjů něco zamrčelo a odešli se svými přítelkyněmi na pokoj…
Zaklepal jsem na dveře vedlejšího pokoje..
" Dále" ozvala se ta zrůda! Měl jsem Sasukeho rád.. byl to můj nejlepší kámoš.. i s holkama jsme byli super čtverka (:DDDDDD jako samozřejmě kámošácká)
Vešel jsem dovnitř... Seděla na posteli..
" Ehm.. Sakuro-chan nemohla bys no.. ehm Sasukemu.. jeho přirození přišít zpět?" zeptal jsem se trochu neohrabaně..nevěděl jsem jak jí to říct.. vypadala celkem nadrženě takže jsem dovnitř radši nechodil..
"Ehm.. no. Nevím jestli se mi bude chtít.. mám chuť na něco jiného.." olízla se .. a já se na ni podíval znechuceným pohledem.. Seskočila z postele a šla pomalu ke mně.. začal jsem se trochu bát.! Obtočila se kolem mě.. a upřela na mě svoje zelené kočičí oči.. Kdyby to viděla Hinata!

" Narutoo..pořád po mě něco chcete a nikoho nezajímá to .. co chci já!" postěžovala si.. jeden si nemusí dát 2 a 2 dohromady aby přišel na to co Sakura po mě chce..
" Sakura-chan.. j-já mám Hinatu takže nevím co to na mě zkoušíš.."Věděl jsem jak by to dopadlo kdybych v tom pokoji zůstal o něco déle.. vycouval jsem a zabouchl dveře.. Vrátil jsem se dolů na recepci..
" Kakashi sensei.. potřebuju o vás laskavost .." snažil jsem se uddělat psí oči.. ale myslím že to ani být nemuselo..
"Jděte na pokoj č.164.. už tam na vás če…." Nedořekl jsem… Sensei už byl v tahu..
"Chudák" řekl jsem si pro sebe .. Rozhodl jsem se jít za Sasukem.. ať tam není sám.. mezi těma hajzl papírama a mopem..
"Sasuke.. jsem tady" otevřel jsem dveře…

Tááák.. příští část už bude poslední!!! Bude i delší.. nevím kdy ji přidám takže nepíšu dopředu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 26. srpna 2012 v 19:55 | Reagovat

néééééééé ty si satan, kde na to chodíš tvl?

2 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 26. srpna 2012 v 20:11 | Reagovat

Jak to myslíš? Po večeru nemám nějak inteligenci(opět) .. :DD

3 Shiki-chan Shiki-chan | Web | 27. srpna 2012 v 16:01 | Reagovat

jednoduše, prostě je to fakt hodně vtipný, prostě moc si mě rozesmálka ×D

4 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 27. srpna 2012 v 17:39 | Reagovat

:DD Tak to děkuju! :)

5 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 7. září 2012 v 22:29 | Reagovat

Sasukeho FAKT nemám ráda, ale je něco, co bych mu nepřála..... :D

6 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 8. září 2012 v 9:38 | Reagovat

asi tak :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama