Sbohem 3.část

10. srpna 2012 v 10:22 | Aikomi-chan |  *Povídky*
Sbohem 3.část

Tadyk je další část.. Nevím kolik části ještě napíšu.. podle toho jak se to vivine… :DD
No chci to udělat trošku morbidnější.. :DD Bude tam možná ta brutalita nebo jak to nazvat… :D
Druhá část už se celkem líbila.. ale já se furt jaksi nemůžu propracovat do toho hlavního.. :DD
_______________________________________________________________________________________________________________

Stál jsem tam a zíral Sasukemu k nohám.. Krev pořád stékala.. Potom Sasuke udělal něco co mě vyděsilo.. Pomalu.. si levou rukou vytáhl z pochvy katanu.. a potom se probodl..
"Néééé..Sasuke-kun".. slyšel jsem jak Sakura-chan volá Sasukeho.. Náhle mě něco udivilo..Sasuke se neprobodl skrz na skrz….
" Sensei.. Sasuke je.." .. naznačil jsem senseiovi co myslím..
" Naruto.. Sasuke ví co dělá.." Pořád jsem to nechápal.. ale pak se Sasuke pohnul.. Jako by zase cítil.. Krev na jeho krku už pomalu zasychala.. U jeho nohou byla pořádná břečka krve.. Slyšel jsem Sakuru-chan jak se zajíkla..
" Na mě pořád nemáš .. bratříčku.." Zdálo se mi že Itachiho tahle komedie celkem nudí..
" Sasuke můžeš se hýbat?".. zavolal na Sasukeho Sensei..
" Áhh…" Chtěl se otočit k nám.. ale jakmile udělal první krok.. zhroutil se k zemi..
Sensei nám šeptem naznačil že on zaútočí.. a my se pokusíme zachránit Sasukeho… Sensei vyrazil.. V jedné ruce mu vzplálo Raikiri… My jsme vyrazili chvíli po něm.. čapli jsme Sasukeho.. a háhli pryč.. Za sebou jsem už jenom slyšel hlas Uchihy Itachiho..
" Vrať se můj bratříčku.. až budeš tak silný jak já.!".. Ohlédl jsem se a spatřil jak se Itachi rozpadl v černé havrany a zmizel úplně.. zjevně jsme mu přišli směšný.. s našimi silami..odtáhli jsme Sasukeho někam do jakého si houští.. zachvíli k nám přiskočil Sensei..
" Vypadá to že to vzdal..a stejně to byl jenom klon.. " řekl sensei.. na vysvětlenou..
"Sakuro..ty Sasuke a Sai.. půjdete zpět do Listové.. Sasuke je příliš zraněn aby pokračoval v naší misi..!" " Hai".. Bylo mi trošku Sasukeho líto protože jsem se ho chtěl ještě zeptat na pár věcí ohledně našeho předchozího rozhovoru…
Teď už jsme byli jenom 3.. Já, Sensei a Zvrhlý sensei..
Lesem jsme šli teď opatrněji protože nám scházelo hodně lidí..Sasuke byl zraněný a Sakura s ním byla jako zdravotník a Sai je chránil.. Šli jsme asi půl hodiny.. než jsme narazili na obrovský šutr.. to byl spíš balvan.. menhir..prostě byl obrovský!.. ležel přímo před námi…
" Tady končí má stopa.." řekl zvrhlý sensei..
"Naruto.." nemusel ani říct dál a já už věděl co mám dělat..
"Kage Bushim no Jutsu!".. vytvořil jsem 2 klony..
"Futon Rasen Shuriken!".. vzduch kolem mě se zavířil .. Senseiové museli o krok ustoupit aby je to nezasáhlo.. a bylo po šutru.. Vlezli jsme do té nory.. První Kakashi-sensei.. pak já, a potom Jirayia Sensei…. Když jsme vklouzli dovnitř.. bylo tam nespočet chodeb. Zalapal jsem po dechu jako bych se topil..
" A jsme v prdeli" Konstoval Kakashi Sensei..
"To jo" přidal se Ero-senin.
Zvrhlý poustevník navrhl ať jdu tou chodbou vlevo.. že oni tady na mě počkají.. Šel jsem.. ani jsem se moc nehádal proč musím jít já a sám.. Sám.. to slovo ve mně vyvolalo opět tolik vzpomínek..Byl jsem sám celé mé dětství.. Ale to už je pryč.. je mi 16 a jsem mladý, hezký a pořád panic.. takže supr.. musí se to změnit…!
(Mezitím u Jirayii a Kakashiho)
Kakashi si vzpoměl.. zrudl a levou rukou si pomalu sáhl do kalhot.. a vytáhl knížku zvrhlého poustevníka .. Flirtovací Taktiky 4!!.. Jirayia si jenom odfrkl a usmál se..
" Ukaž se můj věčný rivale!.." ..zařval mu kdosi do ucha na hlavou ." Oohh. Gai.. děkuji že jsem ohluchl..co tady děláš ??" ..optal se Kakashi..
"Máme tady misi..s vámi.. Ohh.. kde je Naruto..?"..podivila se Zeplená šelma z Listové..
" Šel Napřed.." vysvětlil Sensei..
"Naruto-kun" pípla Hinata a zrudla…
" Co je hinato?" nechápal Kiba..
"Dost tlachání mládeži..je čas vrazit.."uzavřel to zvrhlý sensei..
"Já půjdu s Kibou v pravo.. Shino s Kakashim půjdou chodbou před námi.. Gai a Hinata půjdou za Narutem.. musíme prohledat co největší území..!" Všichni souhlasili..
(U Naruta)
Brodil jsem se v těch největších sračkách jaký si ani nedokážete představit.. chodba se začala snižovat.. že by konečně nějaká jeskyně? .. zpomalil jsem tempo a rychle poslal pár mých klonů dopředu to ověřit.. 1 minuta, 2 minuty ,3 minuty.. čekal jsem ještě 10 minut ale žádný z mých klonů se nevrátil.. rozhodl jsem se jít sám.. Ani mě to neudivilo.. Byla tam široká propast.. ani jsem nedohlédl na dno… že by byli Akatskuki tak rafinovaní? .. Nějak se mi to nezdálo.. Vratil jsem se pár metrů zpět .. svalil se na stěnu a čekal.. Najednou jsem uslyšel kroky…
"Kakashi-sensei?" myslel jsem že je to on..
Kroky ustali.. Vytáhl jsem kunai a šel to prozkoumat. Popošel jsem jenom pár metrů. Docela mě udivilo koho jsem našel…
"Hinato? Co ty tady děláš?" . . nechápal jsem proč tu je.. já tupec…
"Eh.. Naruto-kun..ahoj.. máme společnou misi.." Hinata mluvila rychle a potichu .. i když chodba nebyla nějak super osvětlená viděl jsem jak červená..
"Hinato .. ty máš horečku? Byla celá rudá.. asi je nemocná.. dal jsem jí ruku na čelo.. celá vzplála..pak se svalila na zem.. a usnula..
" Hinato..! Hinato!!" snažil jsem se ji probudit a zeptat se co tu dělá?
Sklonil jsem se k ní blíž .. pomalu otevřela oči..
" Hinato jsi v pořádku?".. těžce oddychovala..
" Naruto-kun… máme společnou misi.. jak sem říkala.."
"No jo.. ty si něco takovýho říkala..a to si tu sama?" chtěl jsem vědět..
"Je tu i Kiba, Shino a Gai-sensei.."
No.. s Hinatou jsem nikdy moc nemluvil.. vždycky mi připadala tichá a hodně plachá.Ale takhle na světle mi připadala docela hezká.. najednou mě přepadl zvláštní pocit.. nějak mě šimralo v břiše.. začal jsem se potit.. Přistihl jsem se jak si Hinatu prohlížím.. a ona na mě zírala s otevřenou pusou.. zase začala rudnout.. Rychle jsem od Hinaty vyskočil a ten pocit přestal.. radši jsem ji upozornil na co jsem narazil..
" Nevím jak se přes to dostat.. čekal jsem že za mnou přijde Kakashi sensei nebo zvrhlý poustevník.. oni ti řekli ať jdeš sama?".. přišlo mi to divné poslat Hinatu samotnou…
" Gai-sensei se odpojil u jedné chodby.. myslel si že bychom se měli rozdělit." Vysvětlila Hinata..
Došli jsme až k propasti.. Vitvořil jsem rychle pár Kage Bushimu.. aby se pokusili slézt dolů.. ale stěna propasti byla hladká.. takže se na ní neudržel žádný kunai.. Potom mi to docvaklo.. Udělal jsem rychle nespočet Kage Bushimů.. a udělal z nich most.. překvapilo mě jak rychrý dokážu být..
" Dámy první" zkoušel jsem to co mě naučil Ero- senin.. když se dostanu do přítomnosti ženy.. No nebyl až tak špatný Sensei.. Hinata se usmála a šla .. Šel jsem hned za ní.. Na stropě něco zašustilo.. Ohlédl jsem se nahoru.. a zpražili mě pohledem tisíce zelených očí.. netopýři.. sviňárna jedna!! Slítli na nás.. Nic jsem neviděl.. obklopil mě mrak černých křídel a zelených očí.. Slyšel jsem Hinatu panicky křičet.. Vlastně to bylo poprvé co jsem ji slyšel mnmluvit.. teda křičet nahlas.. Snažil jsem se vymotat z toho mraku a pomoct Hinatě.. ale ty svině se nechtěli stáhnout.. zareagoval jsem okamžitě..
" Rasengan!!" celou propast osvětlil záblesk.. netopýři zakvičeli ,bylo to zvláštní kvičení --nebylo ani zvířecí a byli v tahu.. Jeden se však zamotal Hinatě do vlasů.. Marně se ho snažila vyprostit.. Netopýr zakvičel podobně jako ti předchozí.. a vytrhl se Hinatě z vlasů sám... Hanata stratila na okamžik rovnováhu a spadla s mých klonůů do té propasti !!..
"Hinatáááá!!" .. v očích jsem měl .. strach najednou jsem se o ni bál jako ještě nikdy..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 10. srpna 2012 v 16:26 | Reagovat

Itachi je frajer! :D
Jo a to, jak Naruto použil Fuuton: Rasen-shuriken, jen aby rozbil šutr, je trošku kravina, řekla bych. :D Aby to použil, musel by se přehodit do Sennin modu, adt.. a aby kvůli tomuhle použil svůj nejsilnější útok.. no nevím. :D
Ale nejlepší hláška - "jsem mladý, hezký a pořád panic" :'D

Nicméně je to dobrá povídka! ! ;D

2 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 10. srpna 2012 v 17:43 | Reagovat

No s tím Futonem.. mě už se to moc nechtělo rozepisovat.. a byl to prostě obří kámen.. :DD a jináč děkuju :))

3 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 10. srpna 2012 v 18:52 | Reagovat

[2]: Jo to chápu, ale že zrovna na kámen použije svou nejsilnější techniku /která byla v anime zatím/ je zbytečný :D Ale zase kdyby tam byla Sakura, tak ten šutr nemá šanci  :D

4 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 10. srpna 2012 v 22:24 | Reagovat

to jo :DD

5 forgottenhell forgottenhell | Web | 11. srpna 2012 v 10:17 | Reagovat

uzasnéééé

6 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 11. srpna 2012 v 10:23 | Reagovat

děkujíí :)to potěší:)

7 Natsumi Natsumi | Web | 20. srpna 2012 v 18:05 | Reagovat

Lol! Píšeš skvěle! Konečně povídka, kde je i trochu humoru.. :-) hned jdu na další díl.

8 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 20. srpna 2012 v 18:23 | Reagovat

Ok! :D děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama