Sbohem 5.část

12. srpna 2012 v 20:46 | Aikomi-chan |  *Povídky*
Sbohem 5.část

Kurňaa.. nečekala jsem že to bude mít tolik částí.. chtěla jsem z toho udělat jednorázovku ale tak nevadí..Tady je další díl :) Jo a omlouvám se za spoždění.. nebyl čas.. :DDD

Ze stínu jeskyně kam jsme až došli se vynořila postava muže.. člen Akatsuki!..
Měl černý plášť s namalovanými červenými mraky… určitě je to jejich člen..
"Kdo si ?" vyškekl jsem…
Ten muž .. už vyšel úplně.. byl hnusný..ruce a nohy měl posešívané.. ale celkem hezky.. křížkovým stehem.. asi je nějaká švadlenka.. nebo aspoň absolvoval kurz..
"Hej na něco jsem se tě ptal švadlenko?".. vypadalo to že ho to urazilo…
"švadlenko? To myslíš vážně..?" .. zevrčel..
"Jo-dattebayo..". .. už mě nudilo jen tak stát a čekat.. posunky jsem Hinatě naznačil aby šla za mě..
Vyrazil jsem vpřed.. je to mise.. musíme přece bojovat..Napřáhl jsem kunai byl jsem už docela blízko..Ten divně posešívanej týpek se vůbec nebránil.. Švihl jsem kunaiem po jeho obličeji..něco se zablísklo a skřížilo se to mým kunaiem..
"Ať se Jashnin na mě nezlobí, že skoro nikdy nemůžu dodělat svoji modlidbu!…"
Další člen.. věděl jsem že Akatsuki chodí ve dvou ale když se předtím ukázal jenom tamten.. myslel jsem.. No. Dalšího nezvládnu… Odskočil jsem..
Ten druhej týpek se už ukázal celej.. byl vysoký a štíhlí.. měl hodně stvětlou pleť a na krku jakýsi amulet.. v ruce držel divnou kosu.. na konci s hákama nebo jak to nazvat..
"Hinato.. já si vezmu švadlenku a ty toho s kosou!.. Dávej pozor…" Nechtěl jsem aby Hinata bojovala s někým z Akatsuki.. ale tak je to ninja jako já takže..Muž s kosou vyrazil k nám.. musel jsem Hinatě věřit a tak jsem blafoval a vyrazil taky. Muž s kosou už mě málem zasáhl ale já včas uhnul a řítil se na švadlenku.. Už si mě všiml.. Z rukou mu najednou vyšvihli dráty.. bylo to dost divné.. bylo jich hodně.. znechucovalo mě to.. Hinata už zápolila se svým bojovníkem.. Teď nemám čas sledovat co dělá Hinata.. mám svého soupeře..
Teď jsem byl na tahu já.. Vytvořil jsem klon.. a udělal rasengan.. Vyskočil jsem a rukou jsem mrštil po tom týpkovi.. lekce uhnul.. ale já bych to takhle nenechal.. jeden z klonů kterého jsem vytvořil ve výskoku.. se schoval za něj a chytl ho za nohy.. znovu jsem vytvořil rasengan.. a zaútočil…tentokrát jsem se trefil.. na člena Akatsuki se mi zdál nějak slabí že jsem ho vyřídil v 5 minutách.. No co.. otočil jsem se že pomůžu Hinatě.. ale někdo se za mnou zasmál.. Prudce jsem se otočil a uviděl jsem jak ten týpek.. no říkejme mu švadlenka.. No prostě jsem se otočil a uviděl švadlenku jak se znovu zvedá..
"Mě tak lehko neporazíš.." řekl posměšně..
Byl jsem si jistý že jsem ho zasáhl.. Rasengan mu rozdrtil hruď .. a on stále žije.. tak lehko to nepůjde…Boj opět začal.. zkoušeli jsme na sebe různé údery a chvaty ale nic nezabralo.. Trvalo to dlouho než jsem se mu konečně dostal za záda..
Poznámka autora: Naruto by to asi v Anime nedal.. jinak kdo to ještě nepochopil tak bojuje s Kakuzem a Hinata s Hidanem.. ale tak v mý povídce je namakanej takže to dá.. :D
Okamžině jsem rukou vystřelil k mému pasu.. pro kunai.. přitiskl jsem ho na jeho posešívaný krk.. ostrý kunai se lehce zařízl do tkáně.. po mém kunai prodili kapičky krve.. Napřáhl jsem se a chtěl bodnout.. ale vytrhl mě hlas týpka s kosou..
"Nevíš co děláš.. jestli ho zabiješ.. zabiju já ji!.." strnul jsem … kunai pořád napřažený.. pomalu jsem se otočil.. muž s kosou.. stál v krví načmáraném obrazci.. naproti Hinata..celá zkrvavená..
"Hinatá!!" chtěl jsem se za ní rozeběhnout.. ale v tom si týpek s kosou probodl nohu.. nechápal jsem to.. najednou začala z Hinatiny nohy téct krev.. na tom stejném místě kam se probodl.. Udiveně jsem na tu krev vyvalil oči.. jakoby mě hypnotizovala..
"Ještě krok a bude to do srdce!".. usoudil jsem že bude lepší počkat.. pohled na Hinatu mě děsil.. byl jsem tak zabraný do svého boje že jsem si nevšiml co se mi děje za zády...najednou mi někdo tiskl nůž na krk.. rozpoměl jsem se.. už jsem nedržel švadlenku.. ona(on) stála za mnou..
"Za tvoji hlavu je vypsána dost velká odměna. Kyuubii!!" řekl chraplavě..
"Tak kdo z milostného párečku půjde první na kutě?" zeptal se kosičák ( já opravdu nevím jak ho nazvat :D)
"Dámy mají přednost ne?" navrhla švadlenka..
Přemýšlel jsem že bych zavolal na Hinatu aby utekla… ale ten týpek by ji zabil hned.. ale možná když odvrátím pozornost…Ale jak? Kdybych se pohnul.. švadlenka mě podřízne.. myslím že je konec..
Kosičák už se napřahoval.. probodne se.. Hinata bude...Vzduch se rozvířil a proťalo ho smršť šurikenů.. doufal jsem v zázrak.. přišel!.. Vzduchem proletěli dva stíny.. Kakashi sensei.. a ero senin.. sláva!!..
" Naruto…vezmi Hinatu a odveď ji pryč! Hned" na nic jsem nečekal a poslechl jsem senseie..
Ero senin už svíral ve svých mohutných rukách kosičáka …Kakashi sensei už bojoval se švadlenkou.. šurikeny ji zasáhli do ramene takže mě pustil.. Utíkal jsem s Hinatou v náručí k východu.. Senseiové se k nám dostali druhou stranou takže východ byl blízko…
Skoro jsem vyletěl ven z jeskyně.. Položil Hinatu na zem a podíval jsem se na její zranění..
"Hinato.. budeš v pořádku" uklidňoval jsem ji.. a přitom držel za ruku.. její zranění byla hodně ošklivá.. rána v noze odkud proudily potoky krve.. hodně tržných ran na obličeji a na rukách.. a velká rána na boku.. zdálo se že to pro ni byl příliš velký soupeř… Nevěděl jsem jak ji mám zachránit…lékařské jutsu zrovna neumím.. takže.. nezbívalo nic jiného než čekat.. má už jenom pár minut života.. Rozhodl jsem se jí něco říct..
"Hinato.. teď si vlastně vybavuju že jsme spolu nikdy moc nemluvili.. jak už jsem ti kdysi říkal.. byla jsi hodně plachá a tichá.. a až teď si mi vlastně řekla to co si řekla.. Hinato tohle mi nikdo neřekl.. svoje city k tobě jsem si uvědomil příliš pozdě.. a teď.. nebudu ti nic nalhávat.. ty víš jak to skončí.. Jen na té chodbě jsem ti chtěl říct že Tě taky miluju!" ta slova se mi drala z úst jako smršť vodopádu.. Nechtěl jsem promrhat žádnou chvilku.. Jemně jsem jí políbil na rty..
"Naruto.. tolik let sem se bála.. a teď za jeden den.. za jednu misi.. všechno tak krátce začalo a ještě moc brzy to skončilo" začala težce oddechovat.. bolest z rány musela být nesnesitelná..
Začalo kapat.. zachvíli už to byl pořádnej slejvák.. byli jsme promočení skrz na skrz.. Znovu jsme ji políbil na rty.. a pokračoval dokud.. Hinata naposledy nevydechla..
"Sbohem Naruto" … Hinata se vzepjala vytřeštila oči.. a naposledy vydechla.. Z očí mi začali téct slzy.. Slyšel jsem sám sebe řvát.. pak mi Ero-senin dal ruku na rameno.. já se uklidnil.. a konečně pochopil Sasukeho slova…

" Sbohem Hinato" řekl jsem a odešel s Ero-seninem ….

No tak to je konec.. nevěděla jsem jak už to konečně zakončit.. protože mě už napadla další povídka.. člověk se musí zlepšovat.. tohle zatím nebylo nic moc.. jen taková zkouška jestli mě to bude vůbec bavit.. a jestli VÁS to vůbec bude bavit.. komenty se objevili celkem dobrý takže další povídku přidám Příští týden.. :) Arigatou za přečtení celý povídky :)
PS: omlouvám se za divná slova jako kosičák.. já prostě nevěděla jak to kurva napsat když se ti dva nepředstavili.. a víc rozepsat to nešlo :DDDDD
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 13. srpna 2012 v 15:44 | Reagovat

Švadlenka :'DDD  to mě zabilo. :-D Ten konec je sice smutný, ale jinak supr! :D Dávám LIKE! Na to, že je to první povídka, tak myslím, že úspěch velký!

PS: nový design? :)

2 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 13. srpna 2012 v 17:04 | Reagovat

No.. :D MOc děkuju.. jak sem psala už chystám další povídku :D Jo, můj  první desing.. než jsem pochopila jak pracuje PhotoFilter.. trochu to trvalo..:D

3 Natsumi Natsumi | Web | 20. srpna 2012 v 18:23 | Reagovat

Kosičák a Švadlenka :D Náhodou jsou to originální názvy! Krásná povídka, ale se smutným koncem..

4 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 20. srpna 2012 v 18:25 | Reagovat

Však jo.. sem pořád nevěděla jak je nazvat když se Narutovi nepředstavili tak co :DD Ale jinak děkuju.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama