Ó Můj Sensei!

15. září 2012 v 8:28 | Aikomi-chan |  Jednorázovky
Ó Můj Sensei!

Táákže.. tady je ta slíbená povídka.. mám v hlavě asi už tři nápady.. jeden mě napadl když jsem seděla s Furiku-chan na topení ve škole.. cvak! A bylo to.. A vznikla z toho tahle povídka.. Ano je to ze školních lavic.. :D Tak snad se bude líbit.. je to jednorázovka protože delší povídku přidám až budu mít zase Jashinovo osvícení :DDD No tak dost keců tu je : :DDD Vyprávěno z pohledu Naruta :D už jsem si na to zvykla z předchozích povídek.. :D Naruto a spol tak 17+ .. A protože má dneska Kakashi narozeniny je to na jeho počest! ^^
Něco co byste měli vědět než začnete číst! ^^
Povídka- Ó Můj Sensei!
Styl- Jednorázovka
Druh- Ečči
Věková hranice- tak 15+ (známe se vy úchyláci! :D)
¨


Jednoho krásného dne.. Sem si jen tak hověl v posteli.. Díval jsem se do okna.. na nebe, na mraky, paprsky slunce mi svítili do očí.. Převrátil jsem se.. ještě si vypálím oči ne? Ležel jsem jenom tak v trenkách.. byl to poslední její dárek než odjeli s mím tatíkem na dlouhou cestu do nebe.. rád sem na ně vzpomínal.. namakaný otec.. sexuchtivá matka.. měl jsem je rád.. Z přemýšlení od rodičů mě vyrušilo zaklepání..
"Naruto.. hej vstávej! Nebo přijdeme pozdě.." byl to Sasuke.. mrkl jsem na budík 7:45 .. mám 10 minut.. začíná mi škola!
"No jo .. už jdu" . Neochotně jsem se zvedl z postele a došel ke skříni… vislíkl jsem si trenky a už si natahoval kombinézu..
"No Naruto.. už chápu proč s tebou nemůže Hinata spát.. měl sis zajít ke Godaime ta by ti na to něco dala" řekl vychlámanej Sasuke za dveřmi..
" Sasukeee.. ty imbecilní Sharingaňáku… !!" Pro vysvětlení Sasuke si zkontroloval moji podpítlíkovou plíseň.. už pár týdnů mě dost trápila.. Chytil jsem ji na poslední misi.. a neměl čas si s tím zajít ke Godaime.. ta by to stejně řekla Sakuře-chan…a už to ví celá Konoha ..Zatracenej Sharingan!
Konečně jsem na sebe nátáhl kombinézu .. vzal bágl a šel za tím úchylákem.. a pak prej já jsem po Ero-seninovi.. Vyšel jsem ze dveří a Sasuke sklouzl pohledem k mému penisu a nasadil zkřivený výraz.. Protočil jsem panenky a skrkal ho ze schodů..za 5 minut zvoní!..
Utíkali jsme Konohou abychom to stihli..na naši ninja střední..
Bylo to jen tak tak.. Všichni už čekali ve třídě.. Jako první hodinu jsme měli Matiku s naší Godaime sama.. naše vesnice byla trochu v krizi.. takže učil kdo mohl..Vůbec jsem tomu nerozuměl..ninja střední mi dávala pěkně zabrat.. Godaime mě vyvolala…
"Naruto.. Máš 2 000 kunaiů.. vezmi si z nich sedminu a přičti to ke čtrvtině síle shurikenů..odečti to od celkové silí naší třídy.. !" Tak na tohle sem byl levej.. S obtížema sem to vypočítal a vrátil se na místo.. na lavici mě čekalo psaníčko.. Jak já je zbožňuju! :3
Otevřel jsem ho.. bylo tam: "FAKT JE PRAVDA ŽE MÁŠ PODPYTLÍKOVOU PLÍSEŇ? .. :D"
Zmačkal jsem papírek a hodil ho po Sasukem.. ten se tam válel po lavici a zadržoval výbuch smíchu..
Hodina skončila..dalšíí hodinu jsme měli Ninjovské dovednosti.. Měli jsme Senseie Kakashiho..
Jako vždy Senseiovi nešlo rozumět.. tu svoji masku už měl celou poslintanou… Hodina se táhla .. a táhla až se konečně dotáhla ke konci…Byla to poslední hodina..
____________________A teď už začne vyprávění z mího pohledu...___________________________
"Sakura-chan už jdeš..?"zavolal Naruto na Sakuru , která seděla zařezaná do lavice a četla si nějaký papírek..
"Ennmm" zamumlala..Naruto si odfrkl a šel za ostatními..
Celá třída až na Sakuru se vyprázdnila..Ta hleděla do papírku co jíí ležel v rukách..
Bylo tam: " Potřebuju si tě ústně vyzkoušet. Přijď za mnou po hodině. Tvůj zlobivý sensei.."
Sakura se nestačila divit…no co. Rozhodla se že to zkusí.. co tak strašnýho se může stát.. Počkala do 14:00 a zaklepala na senseie..
Pomalu vzala za kliku.. vešla do místnosti.. a strnula..Kakashi stál na svém stole.. bílí šátek kolem hlavy, jeho vyvinuté koule mu plály ve větru ( I Jashin by mu je záviděl) ..nasadil borecký výraz
Sakuře málem spadla huba až na zem..Kakashi se otočil jako baletka.. a Sakuře se naskytl pohled na Kakashiho vypracované ehm.. půlky..:D
" Tak jdeme na to zkoušení ne?" řekl a seskočil ze stolu..
Při dopadu se jeho dvě švestičky rozhoupali jako hodiny s kyvadlem..
Sakura nejistě couvala dozadu…Kakashi k ní přiskočil jako nezkrotná laňka a vzal ji do náručí..
Sakura se začala bránit.. Kakashi ji umlčel polibkem… Dal do toho všechno.. taky to bylo na něm "tam dole" znát... Lehce ji posadil na svůj stůl.. Na chvíli se od ní odtrhl.. Sakura se zaměřila na jeho penis..
Půjčila si ze stolu pravítko a změřila ho…
"Hmm" nadmíra .. pomyslela si..
Kakashi se na pousmál a rukou ji vplul do vlasů.. a jazykem do úst.. Sakura shodila kakashimu bílí šátek z hlavy.. Kakashiho jazyk kroužil Sakuře v ústech.. Sakura se rychle odtrhla a málem se mu pozvracela na písemky..
"To bylo teda DOST ústní zkoušení ne?!" Kakashi nabyl narůžovělou barvu jeho penisu.
"Promiň…" omluvil se Kakashi..
"Ale já jsem neřekla že se mi t o nelíbí ne?" Sakura se pousmála
Kakashi zajásal jako malé dítě co dostalo bombónek…
Sensei popošel ke stolu .. sundal ze sakury přebytečné oblečení.. Nasměroval ho do té Jashinovi dírky a pak do ni vnikl.. Oba dva se zmítali v rozkoši.. Neohrabaná Sakura zhodila ze stolu Kakashiho písemky.. zachvíli už byli postříkané Kakashiho vyvrcholení..
Kakashi težce oddechoval… tak už to nebyl žádný mladík.. Sakuře to nijak zvlášť nevadilo.. asi už je zvyklá řekl si pro sebe Kakashi..
"Ó můj sensei.. vyjste prostě borec!" pochválila ho Sakura za dobře odvedenou práci ..
Kakashiho penis se postavil do pozoru jako by byl pochválen.. taky že jo.. za dobře odvedenou práci..
"Zvoní až za 15 minut.." nadhodil Kakashi..
Sakura se na něj podívala roztouženým pohledem..
Kakashi se usmál.. přišel k ní..a celé to opakovali ještě jednou.. ale víc vášnivěji,tvrdšeji…Kakashiho kabinet se změnil k nepoznání.. Na zemi zaschlé sperma, písemky všude..

Když už byli téměř podruhé na vrcholu jejich rozkoše.. dveře do kabinetu se otevřeli.. vlítla tam Hokage… Nestačila se divit.. Kakashi se údivem na ni otočil a vyvrcholil přímo na ni!..
"Kakashi jak si to jako představuješ?! Říkal jsi že jsem ta jediná.." Hokage se spustili z očí slzy..
"Sakura seskočila ze stolu.. a natáhla na sebe.. svoje svršky a spodky.. A postavila se vedle Hokage..
Obě dvě nasadili výraz nechápavosti..
"Já vám to všechno vysvětlím...Počkej.." nedořekl.. uviděl jen bílé světlo.. bolest.. v hlavě.. ne .. v koulích.. co to? .. pomalu se probouzel.. Hééé?.. viděl svět obráceně.. Mlžný opar před jeho očima se rozplynul a on.. viděl.. byl přivázaný za koule k okenní římse .. a vysel dolů.. nahý.. Děti, které dřív učil se mu chlámali do xichtu.. Narazil.. už nemohl.. po tomhle všem..
Tak tohle se Kakashimu stalo na jeho zvrhlé narozeniny. Hodně štěstí! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Eddie^ Tsukuyomi Eddie^ Tsukuyomi | Web | 15. září 2012 v 9:05 | Reagovat

Oh my Jashin! :'DD Sexuchtivá matka a ty další hlášky typu "Jashinova dírka" :'DDD
opět nezklamalo! :-D  :-D

2 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 15. září 2012 v 9:34 | Reagovat

Tak to sem ráda! :)) ^^

3 Lůca Lůca | Web | 15. září 2012 v 12:59 | Reagovat

:D chudák Kakashi :D bejt přivázanej za koule k okení římse a všichni se mu chlemtat :D Ty mě drtíš :D Nemá to chybu :)Úžasná jednorázovka :D
PS: už máš u mě diplom za spřátelení :)

4 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 15. září 2012 v 13:32 | Reagovat

:DDDD Arigatou gozaimas ^^

5 Lůca Lůca | Web | 15. září 2012 v 14:36 | Reagovat

Na diplomek prosím Okitu Soujiho z Hakuouki :) a jsem ráda že se ti dilom líbí :)

6 Miko-chan Miko-chan | Web | 15. září 2012 v 15:39 | Reagovat

Tsunade je vážně krutá... xD Skvělá jednorázovka

7 Aikomi-chan Aikomi-chan | Web | 15. září 2012 v 16:45 | Reagovat

:DD Děkuju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama